Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
09-03-2019 16:21:23

"Milletimiz makam için siyaset yapanın defterini dürer"

Grup Başkanı Naci Bostancı, Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak, seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Naci Bostancı, burada yaptığı konuşmada, seçim merkezinde çok önemli ve hayırlı işlerin gerçekleştirileceğini belirterek, "Zaten siyaset hayır için, millete hizmet için yapılır. Unvan, makam için siyaset yapmaya kalkanlar milletimiz tarafından görülür ve tez zamanda defterleri dürülür." ifadesini kullandı.

AK Parti'nin hem merkezi hem de mahalli siyasette millete ve memlekete hizmet yolunda ilerlediği için uzun yıllar boyunca iktidarda bulunduğuna işaret eden Bostancı, bundan sonra da aynı çizgide milletle birlikte yola devam edeceklerini anlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "milletin adamı" olduğunu vurgulayan Bostancı, Erdoğan'ın arkadaşlarının da aynı şekilde onun yanında yol arkadaşlığı yaparken "milletin adamı" olarak yol yürüdüklerini söyledi.

"Vatandaşın kararı, tercihi başımızın üstünde"

Millet İttifakı'na yönelik eleştirilerde bulunduklarını belirten Bostancı, şöyle devam etti:

"Çıkıp diyorlar ki 'Vatandaşa neler söylüyorsunuz'. Hayır kardeşim. Ne Cumhurbaşkanımız ne bakanlarımız ne sözcüler vatandaşa bir şey söylüyor. Vatandaşın kararı, tercihi başımızın üstünde, istediğine oy versin. Bizim itirazımız, eleştirimiz bu partilerin tepesindeki mütegallibe takımına, onların siyaset mühendisliğine, sadece Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye karşı olmak üzerine kurulu husumet dolu siyasetlerine. Husumetten, karşı olmaktan memlekete bir hayır çıkar mı? Sen karşı olmayı bırak, husumet olmayı bırak, memleket olarak ne yapacaksın, onu söyle. CHP, İYİ Parti, Halkların Demokratik Partisi ve Saadet Partisi yan yana gelebilir mi? Gelseler bile ortak bir işte karar verebilir mi? Türkiye için şöyle bir iş yapabilir mi? Hayır. Bunların tek birleşeceği nokta, AK Parti gitsin. İyi de gitsin de kim gelecek, siz mi geleceksiniz? Gelmeyecekleri belli. Bu işler Türkiye'nin hayrına değil. Bu siyasetten Türkiye'nin hayrına bir sonuç çıkmaz. Bizim itirazımız ve eleştirilerimiz vatandaşa değil, bu siyaset mühendisliğini yapanlara."

İçeride ve dışarıda oyun ve entrikalar yapıldığını aktaran Bostancı, tarih boyunca bu topraklarda bunun böyle olduğunu dile getirdi.

Naci Bostancı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Millet neyin ne olduğunu biliyor. 2013'ten beri Türkiye'nin ne yaşadıklarını biliyor. Ekonomik durumun neden kaynaklandığını da biliyor. Şuna emin olun, Türkiye kudretli bir ülke. Halkımız çalışkan bir halk. Biz bu topraklarda, bu coğrafyada geleceğimize baktığımızda kudretli, müreffeh, zengin, ekonomisi ilk 10 ekonominin arasına girmiş bir Türkiye görüyoruz. Kim ne oyunu yaparsa yapsın, bugün milli gelirimiz 10 bin dolar. Hedefimiz önce 20 bin, sonra 25 bin dolar. Bunu da inşallah gerçekleştireceğiz. Bunu yapabilmemiz milletin birliği ve dayanışmayla mümkün. Milletin birliği ve dayanışması emin olun oyunları bozacak, bu ülkenin önünü açacak."

Programa Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, İlçe Başkanı Yakup Doluel, eski milletvekili Haluk İpek, Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Ömerül Faruk Yavuz ile partililer katıldı.