Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT

Dostluk Grupları

27. DÖNEM PARLAMENTOLARARASI DOSTLUK GRUBU BAŞKANLARI
S.N. ÜLKE ADI VE SOYADI İLİ
1 ABD Mehmet Mehdi EKER DİYARBAKIR
2 AFGANİSTAN İbrahim AYDIN ANTALYA
3 ALMANYA Akif Çağatay KILIÇ İSTANBUL
4 ANGOLA Cemal TAŞAR BİTLİS
5 ARJANTİN Şirin ÜNAL İSTANBUL
6 ARNAVUTLUK Fatma AKSAL EDİRNE
7 AVUSTRALYA Volkan BOZKIR İSTANBUL
8 AVUSTURYA Mustafa YENEROĞLU İSTANBUL
9 AZERBEAYCAN Şamil AYRIM İSTANBUL
10 B.A.EMİRLİKLERİ Osman ÖREN SİİRT
11 BAHREYN Taner YILDIZ KAYSERİ
12 BANGLEDEŞ Ekrem ÇELEBİ AĞRI
13 BELARUS Selman Oğuzhan ESER KARAMAN
14 BELÇİKA Ali ÖZKAYA AFYONKARAHİSAR
15 BENİN Ziver ÖZDEMİR BATMAN
16 BİRLEŞİK KIRALLIK (İNGİLTERE) Fatma Betül SAYAN KAYA İSTANBUL
17 BOLİVYA İmran KILIÇ KAHRAMANMARAŞ
18 BOSNA HERSEK Refik ÖZEN BURSA
19 BOTSVANA Ayşe KEŞİR DÜZCE
20 BREZİLYA Mustafa KÖSE ANTALYA
21 BULGARİSTAN Aziz BABUŞCU İSTANBUL
22 BURKİNA FASO Niyazi GÜNEŞ KARABÜK
23 BURUNDİ Radiye Sezer KATIRCIOĞLU KOCAELİ
24 BUTAN İbrahim Halil FIRAT ADIYAMAN
25 ÇAD  Ergün TAŞCI ORDU
26 CEZAYİR Orhan ATALAY ARDAHAN
27 CİBUTİ Oya ERONAT DİYARBAKIR
28 ÇEK CUMHURİYETİ Salim ÇİVİTCİOĞLU ÇANKIRI
29 ÇİN Ahmet ARSLAN KARS
30 DANİMARKA Yusuf BEYAZIT  TOKAT
31 DOMİNİK CUMHURİYETİ Feyzi BERDİBEK BİNGÖL
32 EKVATOR Selim YAĞCI BİLECİK
33 EKVATOR GİNESİ Mahmut Atilla KAYA İZMİR
34 ENDONEZYA Adnan GÜNNAR TRABZON
35 ESTONYA Yusuf Ziya YILMAZ SAMSUN
36 ETİYOPYA Mehmet Sait KİRAZOĞLU GAZİANTEP
37 FAS Halis DALKILIÇ İSTANBUL
38 FİLDİŞİ SAHİLİ Emine Nur GÜNAY ESKİŞEHİR
39 FİLİSTİN Hasan TURAN İSTANBUL
40 FİNLANDİYA Mihrimah Belma SATIR İSTANBUL
41 FRANSA Mehmet Kasım GÜLPINAR ŞANLIURFA
42 GABON Ali Cumhur TAŞKIN MERSİN
43 GAMBİYA Rıza POSACI AYDIN
44 GANA Hasan ÇİLEZ AMASYA
45 GİNE Fetani BATTAL BAYBURT
46 GİNE BİSSAU Recep ÖZEL ISPARTA
47 GUATEMALA Muhammed AVCI RİZE
48 GÜNEY AFRİKA Ahmet Mücahit ARINÇ İSTANBUL
49 GÜNEY KORE Abdullah GÜLER İSTANBUL
50 GÜRCİSTAN Halil ETYEMEZ KONYA
51 HIRVATİSTAN İsmail BİLEN MANİSA
52 HİNDİSTAN Efkan ALA BURSA
53 IRAK Hüseyin ŞANVERDİ HATAY
54 İRAN Osman Nuri GÜLAÇAR VAN
55 İRLANDA Mustafa YEL TEKİRDAĞ
56 İSPANYA Mustafa ŞENTOP TEKİRDAĞ
57 İSVEÇ Abdullah AĞRALI KONYA
58 İSVİÇRE Ceyda BÖLÜNMEZ ÇANKIRI İZMİR
59 İTALYA Erkan KANDEMİR İSTANBUL
60 İZLANDA Yavuz SUBAŞI BALIKESİR
61 JAMAİKA Mustafa ARSLAN TOKAT
62 JAPONYA Yılmaz TUNÇ BARTIN
63 KABO VERDE Barış AYDIN ANKARA
64 KAMBOÇYA İsmet UÇMA İSTANBUL
65 KAMERUN Tülay KAYNARCA İSTANBUL
66 KANADA Yusuf BAŞER YOZGAT
67 KARADAĞ Erol KAVUNCU ÇORUM
68 KATAR Vahit KİLER BİTLİS
69 KAZAKİSTAN Mehmet Ali CEVHERİ ŞANLIURFA
70 KENYA Celalettin GÜVENÇ KAHRAMANMARAŞ
71 KIRGIZİSTAN Sabri ÖZTÜRK GİRESUN
72 KOLOMBİYA Canan KALSIN İSTANBUL
73 KOMORLAR BİRLİĞİ Fehmi KÜPÇÜ BOLU
74 KONGO Hacı ÖZKAN MERSİN
75 KONGO DEMOKRATİK CUH. Zülfü DEMİRBAĞ ELAZIĞ
76 KOSOVA Zafer IŞIK BURSA
77 KOSTARİKA Cemal ÖZTÜRK GİRESUN
78 KUVEYT Eyüp ÖZSOY İSTANBUL
79 KKTC Orhan ERDEM KONYA
80 KÜBA Markar ESEYAN İSTANBUL
81 LETONYA Recep UNCUOĞLU SAKARYA
82 LİBERYA Yelda EROL GÖKCAN MUĞLA
83 LİTVANYA Metin BULUT ELAZIĞ
84 LÜBNAN Nazım MAVİŞ SİNOP
85 MACARİSTAN Cemil YAMAN KOCAELİ
86 MADAGASKAR Ahmet Salih DAL KİLİS
87 MAKEDONYA Ahmet KILIÇ BURSA
88 MALAVİ Ahmet SORGUN KONYA
89 MALDİVLER İffet POLAT İSTANBUL
90 MALEZYA Bülent TÜFENKCİ MALATYA
91 MALİ Emine YAVUZ GÖZGEÇ BURSA
92 MALTA Mustafa Hilmi DÜLGER KİLİS
93 MAURİTUİS Cengiz DEMİRKAYA MARDİN
94 MEKSİKA Mehmet Şükrü ERDİNÇ ADANA
95 MOĞOLİSTAN Mehmet ERDOĞAN GAZİANTEP
96 MOLDOVA Mehmet ALTAY UŞAK
97 MORİTANYA Şahin TİN DENİZLİ
98 MOZAMBİK Mehmet Emin ŞİMŞEK MUŞ
99 NAMİBYA Zeynep YILDIZ ANKARA
100 NEPAL Yasin UĞUR BURDUR
101 NİJER Ertunç Erkan BALTA ARTVİN
102 NİJERYA İsmail TAMER KAYSERİ
103 NORVEÇ Jülide İSKENDEROĞLU ÇANAKKALE
104 ORTA AFRİKA CUMHURİYETİ Ahmet ZENBİLCİ ADANA
105 ÖZBEKİSTAN Osman MESTEN BURSA
106 PAKİSTAN Ali ŞAHİN GAZİANTEP
107 PANAMA Mehmet Habib SOLUK SİVAS
108 PARAGUAY Yücel MENEKŞE NEVŞEHİR
109 PERU Selim GÜLTEKİN NİĞDE
110 POLONYA Selahattin MİNSOLMAZ KIRKLARELİ
111 PORTEKİZ Metin ÇELİK KASTAMONU
112 ROMANYA Salih CORA TRABZON
113 RUANDA  Mücahit DURMUŞOĞLU OSMANİYE
114 RUSYA Murat BAYBATUR MANİSA
115 SAO TOME  İsmail GÜNEŞ UŞAK
116 SENEGAL İbrahim YURDUNUSEVEN AFYONKARAHİSAR
117 SEYŞELLER  Bekir Kuvvet ERİM AYDIN
118 SIRBİSTAN  Mustafa ESGİN BURSA
119 SİERRA LEONE  Meliha AKYOL YALOVA
120 SİNGAPUR  Nilgün ÖK DENİZLİ
121 SLOVAKYA  Mustafa DEMİR İSTANBUL
122 SLOVENYA  Ceyda ÇETİN ERENLER KÜTAHYA
123 SOMALİ  Hamdi UÇAR ZONGULDAK
124 SRİ LANKA  Ahmet Hamdi ÇAMLI İSTANBUL
125 SUDAN  Emrullah İŞLER ANKARA
126 SUUDİ ARABİSTAN  Halil ÖZCAN ŞANLIURFA
127 ŞİLİ  Orhan KIRCALI SAMSUN
128 TACİKİSTAN  Ahmet UZER GAZİANTEP
129 TANZANYA  Zehra TAŞKESENLİOĞLU ERZURUM
130 TAYLAND Metin GÜNDOĞDU ORDU
131 TOGO Burhan ÇAKIR ERZİNCAN
132 TUNUS  Cihan PEKTAŞ GÜMÜŞHANE
133 TÜRKMENİSTAN  İbrahim AYDEMİR ERZURUM
134 UGANDA  Nevzat CEYLAN ANKARA
135 UKRAYNA  Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ ANKARA
136 UMMAN Mehmet Akif YILMAZ KOCAELİ
137 URUGUAY  Mustafa KENDİRLİ KIRŞEHİR
138 ÜRDÜN  Hülya NERGİS KAYSERİ
139 VENEZUELA  Serkan BAYRAM İSTANBUL
140 VİETNAM  Sami ÇAKIR KOCAELİ
141 YEMEN  Yaşar KIRKPINAR İZMİR
142 YENİ ZELANDA  Cengiz AYDOĞDU AKSARAY
143 ZAMBİYA  Atilla ÖDÜNÇ BURSA
144 ZİMBABVE Hacı TURAN ANKARA